Jesteś na: Strona głównaTowar LOST PLANET 2 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

LOST PLANET 2 EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
LOST PLANET 2_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Lost Planet 2 jest kontynuacją dobrze przyjętej gry z 2008 roku studia Capcom – Lost Planet: Extreme Condition. Jest to zarazem kontynuacja wydarzeń mających miejsce w pierwowzorze. Główny bohater zostaje uratowany przed pewną śmiercią na lodowej planecie. Od tej pory wykonuje zadania, które zlecane są przez dowództwo. W większości przypadków bazują one na eksterminacji wrogów i potworów.

 

 

W drugiej części wydarzenia pokazują to, co działo się 10 lat po zakończeniu historii z pierwowzoru. Ponownie przyjdzie nam zwiedzać lodową planetę, na której panują niezwykle ekstremalne warunki do życia. Tym razem jednak nie wcielamy się w jedną postać – w trakcie rozgrywki historia będzie opowiadana z rożnych perspektyw. Będziemy śledzić poczynania Śnieżnych Piratów. Gra wprowadza wiele urozmaiceń. Szczególnie jeżeli chodzi o lokacje. Tym razem będziemy mieli do czynienia z większą różnorodnością. Oprócz terenów pokrytych lodem będziemy mogli zwiedzać też zalesione tereny i gęste dżungle.

 

 

Twórcy zadbali o to, aby gracz w trakcie rozgrywki mógł wykorzystać rozbudowany arsenał. Do naszej dyspozycji oddane zostały różne bronie – poczynając od prostych pistoletów oraz karabinów, a na śmiercionośnych wyrzutniach kończąc. W trakcie gry będziemy mieli też możliwość skorzystania z mechów. Pod względem technicznym produkcja jest bardzo solidna – głównie dzięki świetnie zaprojektowanym lokacjom i rasą obcych. Gra pozwala na granie w trybie wieloosobowym.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne