Jesteś na: Strona głównaTowar LEGO JURASSIC WORLD PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
PS3Xbox 360Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

LEGO JURASSIC WORLD PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
LEGO JURASSIC WORLD_PS4_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
99.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

LEGO Jurassic World to kolejna adaptacja filmowej superprodukcji osadzona w świecie najpopularniejszych klocków na świecie. Tym razem TT Fusion (Traveller's Tales) zabrał się za historię opowiedzianą w Parku Jurajskim Colina Trevorrowa oraz klasycznej trylogii zapoczątkowanej w latach 90-tych ubiegłego wieku przez Stevena Spilberga.

 

 

Akcja gry przenosi nas na fikcyjną wyspę Isla Nublar, gdzie znajduje unikalny na skalę światową park rozrywki. Cała innowacja polega na tym, że wyspę zamieszkują zrekonstruowane naukowo dinozaury, czyli wymarłe, prehistoryczne gady. Największą atrakcją parku jest jednak zupełnie nowy gatunek, który został opracowany w całości przez naukowców. Ten superdinozaur staje się z czasem dużym zagrożeniem dla gości parku oraz jego pracowników.

 

 

Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z dobrze znanym schematem. Seria LEGO podchodzi do tematu z charakterystycznym dla siebie humorem, dzięki czemu gra jest przeznaczona głównie dla młodszego gracza. Jeżeli chodzi o mechanikę – dalej mamy do czynienia z podobnymi rozwiązaniami. Jest to dynamiczna gra platformowa, z trybem kooperacji.

 

Zobacz wideo:


wersja językowa POLSKA
TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne