Jesteś na: Strona głównaTowar LEGO Batman 2: DC Super Heroes
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Platforma:
PS Vita
Stan:
Kod towaru:
LEGO BATMAN 2_PSV_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
85.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Klockowy Batman powraca, by po raz kolejny uratować przed super złoczyńcami Gotham City. Tym razem jednak czyni to nie tylko w towarzystwie Robina, ale także Supermana, Wonder Woman i Green Lanterna, czyli członków osławionego korpusu JLA.

 

 

Gracz przejmuje kontrolę nad tytułowym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów oraz rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki logiczne. Nowością w serii jest możliwość eksploracji sporych rozmiarów miasta Gotham City, po którym gracz może swobodnie się poruszać. Autorzy przygotowali w nim sporo ukrytych przedmiotów oraz przeciwników czekających na walkę z naszymi bohaterami. Ekipa ze studia Traveller's Tales zadbała o to, aby gracze nie mogli narzekać na monotonię. Podczas przygody dostajemy możliwość przejęcia sterów kilku pojazdów Batmana, w tym słynnego Batmobilu. Do naszej dyspozycji oddano również cały zestaw najróżniejszych gadżetów i kostiumów, stanowiących nieodłączny atrybut każdego superbohatera. W poszczególnych poziomach poukrywano także masę sekretów, „znajdziek”, dodatkowych zadań i innych bonusów uatrakcyjniających oraz wydłużających zabawę.

 

 

Cała gra utrzymana została w typowej dla tej serii humorystycznej konwencji. Nie zabrakło także charakterystycznych przerywników filmowych. W tej części serii zabawne grymasy zostały jednak zastąpione przez wypowiedzi profesjonalnych lektorów. Nie mogło również obejść się bez trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie. W końcu jest to jeden z elementów, dzięki któremu gry z serii LEGO zdobyły popularność na całym świecie.

 

Zobacz wideo:wersja językowa polska
dodaj komentarz »
Batfan | data: 2016-11-21 11:55 | Ocena: 5
Batman
dla milosnikow DC pozycja obowiazkowa, wedlug mnie najlepsza kreacja Batmana od lat
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne