Jesteś na: Strona głównaTowar Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
KINECT RUSH_X360_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
109.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure jest zestawem minigier stworzonych z myślą o całej rodzinie, w którym główną rolę odgrywają bohaterowie najpopularniejszych kinowych filmów animowanych wytwórni Pixar, czyli obrazów Iniemamocni, Auta, Toy Story, Ratatouille i Odlot. Za produkcję tytułu odpowiada założone w 2002 roku francuskie studio Asobo, które przez lata wyspecjalizowało się w tworzeniu adaptacji kasowych hitów Pixara, trafiających na główne platformy sprzętowe.

 


W czasie rozgrywki zwiedzimy pięć światów, stworzonych na podstawie animacji. Są nimi między innymi zarówno Paryż z Ratatouilleamerykańskie bezdroża z Autjak i południowoamerykańska dżungla z Odlotu. Gra odtwarza najważniejsze momenty i sytuacje z filmów, pozwalając graczom przejąć kontrolę nad uczestniczącymi w nich bohaterami. Zadania, jakie stawiają przed nami minigry testują naszą szybkość i zręczność, a także zdolność logicznego myślenia i układania puzzli.

 


Tytuł w pełni wykorzystuje możliwości kontrolera Kinect, bez którego zresztą nie możemy rozpocząć zabawy. W czasie rozgrywki wykonujemy przed kamerą gesty sterujące postaciami na ekranie. Wymaga to od uczestników gry pewnej dozy wysiłku fizycznego. Wydajemy także komendy głosowe, które rejestrowane są przez mikrofon urządzenia.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne