Jesteś na: Strona głównaTowar Infinite Undiscovery EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Infinite Undiscovery EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
INFINITE UNDISCOVERY_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Infinite Undiscovery jest przedstawicielem gatunku japońskich RPG-ów. Gra ta jest wspólnym dziełem doskonale znanych sympatykom tego typu produkcji firm Square Enix oraz Tri-Ace (Star Ocean, Valkyrie Profile). Podobnie jak w innych grach role-playing, zajmujemy się nie tylko rozwijaniem prowadzonej przez siebie postaci, ale również poznajemy ciekawą opowieść oraz uczestniczymy w dużej ilości starć z przeciwnikami.

 


Akcja Infinite Undiscovery rozgrywa się w środowisku fantasy. Poznajemy historię dwóch osób - młodego Kapela oraz wojowniczki o imieniu Aya. Wspomniany już wyżej chłopak do przedstawionych w grze wydarzeń wciągnięty zostaje w dość niecodzienny sposób. Kapel z wyglądu przypomina bowiem jednego z najsłynniejszych i najbardziej cenionych wojowników tej krainy. Jak na grę z gatunku jRPG przystało, fabuła obfituje w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Każda z biorących udział w zabawie osób skrywa pewne sekrety, bądź też poznaje interesujące fakty na swój temat.

 


Zastosowany w grze model walk wzorowany jest na tym z trzeciej części Star Ocean. Wszystkie starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Zrezygnowano tu z jakichkolwiek przeskoków pomiędzy głównym widokiem na świat gry, a ekranem pola bitwy. Same walki są też bardziej widowiskowe. Obserwujemy między innymi walczące w tle ogromne stwory, czy jesteśmy świadkami ogromnych zniszczeń dokonywanych przez uderzające o brzeg potężne fale tsunami. Zasadniczo sterujemy wyłącznie postacią Kapela. Pozostali członkowie drużyny (maksymalnie cztery postaci) są kontrolowane przez sztuczną inteligencję. Przewidziano jednak możliwość wydawana im pojedynczych poleceń.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne