Jesteś na: Strona głównaTowar Hyrule Warriors: Legends Edycja Limitowana EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
nowośćpromocja

Hyrule Warriors: Legends Edycja Limitowana EN

Platforma:
3DS
Stan:
Kod towaru:
HYRULE WARRIORS LEGENDS LIMITED_3DS_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
239.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Podobny obraz

Hyrule Warriors: Legends to trójwymiarowa gra akcji z elementami RPG, która osadzona została w uniwersum serii The Legend of Zelda. Produkcję, którą przygotowuje na zlecenie Nintendo firma Tecmo-Koei i studio Omega Force należy traktować jak spin-off cyklu. Tytuł czerpie pełnymi garściami z formuły gier spod szyldu Dynasty Warriors.


Znalezione obrazy dla zapytania hyrule warriors legends 3ds

 

Podobnie jak one, Hyrule Warriors trójwymiarowym hack'n slashem, stawiającym na widowiskową akcję. Oznacza to, że na ekranie walczymy z dziesiątkami przeciwników naraz, przemierzając duże i otwarte lokacje. W trakcie rozgrywki zmierzymy się też z ogromnymi bossami, których pokonanie będzie wymagać nieco bardziej zaawansowanej strategii. Bohaterowie dysponują różnymi atakami i specjalnymi umiejętnościami oraz potrafią unikać ciosów. Produkcja jest czwartym z kolei spotkaniem z Linkiem na konsoli 3DS. Japońscy twórcy zdecydowali się na zastosowanie dość realistycznej oprawy graficznej, którą mogliśmy znaleźć w ostatnich grach The Legend of Zelda, które pojawiły się na Wii.

 

Podobny obraz

 

Produkcja powstaje na podstawie silnika przygotowanego przez Tecmo-Koei, dzięki czemu konsola jest w stanie bez problemu generować pokaźną liczbę przeciwników oraz widowiskowe animacje towarzyszące atakom.

 

Zobacz wideo:


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne