Jesteś na: Strona głównaTowar HOMEFRONT PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

HOMEFRONT PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
HOMEFRONT_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Homefront to gra z gatunku FPS, która została wyprodukowana przez studio Digital Extremes (twórcy Unreal Tournament). Akcja gry przenosi nas do 2027 roku, czyli do czasów po zapaści ekonomicznej Stanów Zjednoczonych. Obejmujemy sterowanie nad jednym z członków ruchu oporu, którzy sprzeciwia się okupantowi, czyli Korei Północnej.

 

 

Do dyspozycji będziemy mieli trojkę sprzymierzeńców o imionach Hooper, Rianna oraz Connor, którzy będą wspierały nasze działania przeciw najeźdźcy. Jako gracz nie mamy nad nimi żadnej kontroli, są sterowani przez AI komputera. W czasie rozgrywki spotkamy też inne grupy partyzanckie oraz oddziały militarne Stanów Zjednoczonych. Gra nastawiona jest przede wszystkim na tryb dla pojedynczego gracza. Całość utrzymana jest w konwencji filmu wojennego, a gameplay często bywa zastąpiony przerywnikiem filmowym.

 


Twórcy w Homefront zadbali, aby w czasie rozgrywki gracz mógł skorzystać z pokaźnego arsenału pukawek. Do dyspozycji oddane nam zostały karabiny maszynowe, futurystyczne strzelby oraz snajperski. Będziemy mieli też możliwość skorzystania z pojazdów wojennych, w tym również z maszyn latających. Producenci zadbali, aby klimat okupowanej Ameryki został oddany w sposób realistyczny. Możemy spodziewać się wielu szokujących, a nawet brutalnych obrazów – idealnie pasujących do oblicza działań zbrojnych na ogromna skalę.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne