Jesteś na: Strona głównaTowar Haze EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Haze EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
HAZE_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Haze to gra studia Free Radical Design. Tym razem odpowiadają za produkcję gry z gatunku FPS, czyli pierwszoosobowych strzelanin. Gracz wcieli się w postać Jake'a Carpentera – jednego z członków koncernu zbrojnego Mantel Corporation. Dzięki ten przynależności ma dostęp do najnowocześniejszej broni oraz zaplecza biomedycznego. Akacja gry przenosi nas do Ameryki Południowej, gdzie będziemy musieli stawić czoła organizacji zwanej Ręką Obietnicy. Szybko zostaniemy wmieszani w tajemnicze intrygi...

 

 

Wcielamy się w postać, która jest jednoosobową armią. Do dyspozycji gracza oddane zostały różne machiny wojenne i nowoczesne bronie. Twórcy przygotowali rozbudowy tryb dla pojedynczego gracza. Rozgrywa podzielona jest na misje, których akcja odbywać będzie się na zróżnicowanych terenach. Z racji tego, ze akcja gry przenosi nas w tropiki to będziemy mogli liczyć na obecność malowniczych krajobrazów. Nie zapominajmy, że nie przyjechaliśmy na wakacje – za każdym drzewem może czaić się śmiertelne zagrożenie.

 

 

Haze cechuje się doskonałą oprawą graficzna i dopracowanym silnikiem fizycznym. Zapewnia to spore doznania wizualne, które dodatkowo potęgowane są przez świetnie zaprojektowaną sztuczną inteligencję przeciwników. Nie są jedynie biernymi uczestnikami rozgrywki, ale realnym zagrożeniem. Twórcy poza możliwością rozgrywki single player zapewnili graczom tryby wieloosobowe, a w tym również kooperację.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne