Jesteś na: Strona głównaTowar HARRY POTTER ORDER OF PHOENIX EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

HARRY POTTER ORDER OF PHOENIX EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
HARRY POTTER ORDER OF PHOENIX_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Harry Potter and the Order of Phoenix to kolejna gra bazująca na niezwykle popularnej serii książek oraz filmów pod tym samym tytułem, które opowiadają o przygodach młodych czarodziejów zmagających się z potężnym czarnoksiężnikiem. Gra została stworzona i wydana przez Electronic Arts. Fabułą gry opiera się na Zakonie Feniksa – organizacji założone przez samego Albusa Dumbledore'a. Jej celem jest poznanie motywacji Voldemorta oraz jego ostateczne zgładzenie. Po drugiej stronie barykady stoi czarnoksiężnik wraz z rosnącą armią swoich popleczników, ze śmierciożercami na czele.

 

 

Fabuła gry opiera się na wydarzeniach, które zostały przedstawione w filmie. Wątki zostały jednak rozbudowane i wzbogacone o te, które pojawiają się w książce J.K. Rowling. Środowisko czarodziejów nie uwierzyło w opowieść Harrego Pottera o powrocie Czarnego Pana. W Ministerstwie Magii panuje przekonanie, że są to informacje, które zostały użyte w celu obalenia dotychczasowej władzy. Tymczasowe piecze nad Hogwartem zaczyna sprawować Dolores Umbridge, która obejmuje również stanowisko nauczyciela obrony przez czarna magią. Harry wraz z przyjaciółmi muszą odnaleźć się w tej sytuacji, jednocześnie stawiając czoła zagrożeniu.

 

 

Pod względem rozgrywki jest o gra akcji, z elementami przygodowymi. Głównym założeniem jest przemierzanie i eksplorowanie dostępnych w grze lokacji. W trakcie rozgrywki będziemy mogli kierować poczynaniami Harrego Pottera, ale też wcielimy się w postać Albusa Dumbledore'a czy też Syriusza Blacka.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Pottermore | data: 2016-09-16 11:25 | Ocena: 5
Harry Potter
jedna z lepszych gier ze świata Harrego Pottera. nie tak cukierkowa jak poprzednie i tez o wiele bardziej wymagajaca. fajnie uzupełnia historię z książek i filmów :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne