Jesteś na: Strona głównaTowar HANDBALL 16 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

HANDBALL 16 EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
HANDBALL 16_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
109.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Handball 16 to wydana na platformie PlayStation 3 gra sportowa, stanowiąca pierwszą odsłonę nowej serii poświęconej piłce ręcznej – a więc dyscyplinie, która dzięki sukcesom narodowej reprezentacji zyskała w naszym kraju ogromną popularność. Wydana przez firmę Bigben Interactive produkcja stanowi kontynuację rozwijanego wcześniej przez tego samego wydawcę cyklu IHF Handball Challenge. W odróżnieniu od wspomnianego tytułu, opracowaniem Handball 16 zajęła się jednak zupełnie inna ekipa deweloperska, a jest nią znane głównie za sprawą serii How to Survive studio EKO Software.

 

 

Wydany na platformie PlayStation 3 Handball 16 oferuje możliwość pokierowania jedną z 62 drużyn klubowych, pochodzących z największych lig europejskich, takich jak Ligue Nationale de Handball (Francja), DKB Handball Bundesliga (Niemcy), Liga Asobal (Hiszpania) oraz Boxer Herreligaen (Dania). Dzięki odpowiednim licencjom poszczególnych klubów, w grze znajdziemy zarówno prawdziwych zawodników z wszystkimi ich charakterystycznymi cechami, jak i oficjalne stroje oraz statystyki z sezonu 2015/2016. W odróżnieniu od ostatnich odsłon najpopularniejszych serii sportowych, produkcja studia EKO Software nie oferuje zbyt wielu opcji menadżerskich, koncentrując się przede wszystkim na aspekcie symulacyjnym, z naciskiem na niezwykle istotny w piłce ręcznej element, jakim jest taktyka meczowa. Twórcy odwzorowali blisko 30 typowych ustawień taktycznych (ofensywnych i defensywnych), dzięki czemu ich dobranie nie powinno stanowić problemu nawet dla osób nieobeznanych z tajnikami piłki ręcznej.

 

 

Handball 16 oferuje trzy odmienne tryby rozgrywki dla jednego gracza. Możemy więc zmierzyć się w pojedynczym meczu ze sztuczną inteligencją, rozegrać pełen sezon ligowy w wybranym kraju lub stworzyć własnego zawodnika i poprowadzić go przez kolejne szczeble kariery. Nie zapomniano także o opcji rozgrywki wieloosobowej, dzięki której możemy rywalizować z innymi żywymi graczami w pojedynkach jeden na jednego przez internet.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29800

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Dymek | data: 2016-09-16 11:24 | Ocena: 5
Piłka ręczna!
Moja pierwsza gra sportowa w tematyce piłki ręcznej. Nie sądziłem, że coś poza piłką nożną może tak wciągać. Świetna zabawa, szczególnie dla fanów tego sportu :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne