Jesteś na: Strona głównaTowar GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Episodes from Liberty City jest kompilacją dwóch dodatków DLC do gry Grand Theft Auto IV, a mianowicie The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. W przeciwieństwie do właściwych rozszerzeń, które były oferowane wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, opisywany zestaw sprzedawany jest w klasycznej formie pudełkowej. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż do uruchomienia Episodes form Liberty City nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji GTA IV.

 


The Lost and Damned wcielamy się w postać Johnny’ego Klebitza, jednego z bardziej zasłużonych członków tytułowego gangu motocyklowego The Lost. Główny bohater do niedawna sprawował funkcję tymczasowego przywódcy formacji, nadzorując wszelkie przejawy jej działalności. Sprawy skomplikowały się jednak po powrocie z odwyku dawnego lidera The Lost – Billy’ego Greya. Zawarte przez Johnny’ego cenne sojusze zostają zerwane, a do walk o przejęcie wpływów wkracza konkurencyjny gang Angels of Death.

 


Fabuła The Lost and Damned w pewnym stopniu pokrywa się z wydarzeniami z głównej gry, a ponadto spotykamy wiele znanych z podstawowej wersji postaci, w tym samego Niko Bellica. Główną część składową tego dodatku stanowią nowe misje, w większości przypadków zakładające wykorzystanie mechanicznych rumaków. Nie jesteśmy ponadto zdani wyłącznie na siebie, gdyż w wielu zadaniach towarzyszą nam inni członkowie The Lost.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
LosLobos | data: 2016-12-15 14:53 | Ocena: 5
Dodatki do GTA IV
Pochłaniam wszystko co ma trzy litery w nazwie \"G T A\". Moja ulubiona seria ever. Mam nadzieję, że cykl będzie kontynuowany, bo każda kolejna część to ogromny skok technologiczny do przodu. Episodes from Liberty City to dodatki, ale jakże udane :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne