Jesteś na: Strona głównaTowar Green Lantern: Rise of the Manhunters EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Green Lantern: Rise of the Manhunters EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
GREEN LANTERN ROTM_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Komentarze

Green Latern: Rise of the Manhunters to zręcznościowa gra akcji, która powstała na kanwie filmu kinowego „Zielona Latarnia" z Ryanem Reynldsem w roli tytułowej. Obydwie produkcje bazują na komiksowym pierwowzorze, który został wydany przez DC Comics. Produkcją gry zajęło się studio Double Helix (Silent Hill: Homecoming, Front Mission Evolved). Gracz wciela się w Hala Jordana – testowego pilota wojskowego.
 
 
 
W trakcie pewnych okoliczności natrafia na statek kosmiczny, w którym odnajduje umierającego przedstawiciela pozaziemskiej rasy. Ten przekazuje mu pierścień, który po założeniu daje właścicielowi supermoce. Każdy posiadacz pierścienia jest w stanie tworzyć świetlne obiekty przy pomocy własnej wyobraźni. Potężna siła istniejąca we wszechświecie – Parallax – obiera sobie za cel wszelkie istnienie we wszechświecie, w tym również ziemian. Zagrożeniu przeciwstawić się może jedynie Korpus Zielonych Latarni, czyli międzygalaktyczny wymiar sprawiedliwości.
 
 
Pod względem mechaniki rozgrywki Green Latern: Rise of The Manhunters jest typowym przedstawicielem gatunku. Zadaniem gracza jest przede wszystkim walka z oddziałami nieprzyjaciela i pokonywanie ich a pomocą dostępnych mocy. Dzięki wykorzystaniu paranormalnych zdolności eksterminacja wrogów jest niezwykle widowiskowa i dynamiczna.
 
Zobacz wideo:
dodaj komentarz »
Stuwar | data: 2016-12-15 14:43 | Ocena: 5
Gren Latern
Film nie był zbyt dobry, ale gra jest rewelacyjna. Jedna z najlepszych gier w świecie super hero. Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze gry z Zieloną Latarnią, bo to mój ulubiony bohater :)
TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne