Jesteś na: Strona głównaTowar FIFA 14 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

FIFA 14 EN

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
FIFA 14_PS4_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

FIFA 14 jest kolejną grą z popularnego cyklu gier sportowych tworzonego przez Electronic Arts. Gra ponownie wykorzystuje licencje Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej dzięki czemu gracz będzie mógł zagrać swoimi ulubionymi drużynami oraz zawodnikami. W trakcie zabawy będziemy mogli rozgrywać mecze towarzyskie, ligowe oraz brać udział w zawodach piłkarskich.

 

 

Baza zawodników robi imponujące wrażenie – będziemy mogli kierować poczynaniami ponad 15 tysiącami piłkarzy z całego świata. Ponadto EA udało się pozyskać licencję najlepszych klubów na świecie. Grać możemy z drużyną kierowaną przez sztuczną inteligencją oraz z żywymi przeciwnikami (na jednym komputerze/konsoli lub przez sieć). Twórcy zadbali o wprowadzenie do tytułu funkcji społecznościowych.

 

 

Mechanika rozgrywki przypomina to, co już dobrze znamy z poprzednich odsłon serii. Nie oznacza to jednak, że obeszło się bez zmian. Do największych można zaliczyć usprawnienia w silniku fizycznym oraz animacji postaci. Odtąd gra jest jeszcze bardziej realistyczna i pozwala na składanie bardziej widowiskowych akcji. Twórcy dodali możliwość wykonywania podkręconych podań oraz dryblowania z piłką w czasie biegu.

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne