Jesteś na: Strona głównaTowar Far Cry 4 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3Xbox one PS4PC
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Far Cry 4 PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
FAR CRY 4_X360_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Far Cry 4 jest kolejną odsłoną cyklu popularnych strzelanin pod tym samym tytułem. Za produkcję tej części odpowiedzialne jest studio Ubisoft Montreal. Jest to również debiut serii na konsolach najnowszej generacji – Xbox One oraz PlaySation 4.

 


Tym razem gracz trafia do fikcyjnego kraju Kyrat położonego w Himalajach. Jest to państwo mocno zakorzenione w swoich tradycjach i pogrążone w przemocy. Głównym protagonistom jest Ajay Ghale, który wyrusza do kraju owładniętego wojną domową, aby spełnić ostatnia wolę swojej zmarłej matki. Gracz będzie musiał zmierzyć się z dyktatorem Paganem Minem oraz jego królewską armią. W czasie rozgrywki sprzymierzymy się ze Złotym Szlakiem, organizacją partyzancką zmierzającą do obalenia obecnych rządów. W trakcie rozgrywki będzie nam dane zwiedzić najdalsze zakątki Kyratu. Położony w wysokich górach kraj zapewnia zróżnicowane lokacje. Będzie dane przemierzać zaśnieżone trakty, jak również przedzierać się przez gęsto porośnięte lasy.

 


Gra kładzie duży nacisk na rozwoju bohatera oraz systemie wytwarzania przedmiotów ze zdobytych w takcie rozgrywki części oraz zwierzęcych skór. Twórcy zadbali o to, aby gracz miał możliwość szybkiego poruszania się po mapie przy wykorzystaniu pojazdów. W czasie rozgrywki będziemy mogli korzystać z samochodów, wiatrakowca, rikszy, stroju wingsuit, a nawet poruszać się na grzbiecie słonia.

 

 

W czasie rozgrywki przyjdzie nam odwiedzić też mistyczną krainę Shangri-La, do której bohater przenosi się w stanie odurzenia lub w trakcie medytacji. Gra składa się z kilkunastu misji fabularnych oraz zadań pobocznych. Dodatkowo w trakcie gry będziemy mogli rozwijać bohatera, co sprowadza się do eksploatacji mapy oraz polowań na dzikie zwierzęta. Far Cry 4 jest pierwszoosobową strzelanką więc w trakcie rozgrywki będziemy mogli używać wielu pukawek – od kuszy przez pistolety a na karabinach maszynowych kończąc. Gra pozwala na prowadzenie rozgrywek wieloosobowych.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne