Jesteś na: Strona głównaTowar FAR CRY 2 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

FAR CRY 2 PL

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
FAR CRY 2_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:4.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Komentarze

Far Cry 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2004 roku i bardzo wysoko ocenianej przez graczy strzelaniny. Akcję ponownie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, dowolnie przemieszczając się po przygotowanych przez producentów mapach i staczając walki z wyjątkowo inteligentnymi przeciwnikami. Jednym z podstawowych elementów odróżniających opisywany sequel od pierwszej części Far Cry’a jest całkowita zmiana lokalizacji rozgrywanych misji. O ile w poprzedniej odsłonie serii była to tropikalna wyspa, o tyle przedstawione w kontynuacji wydarzenia rozgrywają się w Afryce. Badamy więc między innymi sawanny, pustynie oraz nieliczne dżungle i lasy.

 


Całkowita zmiana wystroju map nie wpłynęła jednak znacząco na właściwą rozgrywkę. W trakcie zabawy po każdej z przygotowanych plansz przemieszczamy się bez żadnych ograniczeń. Decydujemy również w jakiej kolejności wykonywać poszczególne misje, a ponadto możemy zajmować się wykonywaniem zleceń pobocznych. Przewidziano także możliwość podejmowania współpracy z lokalnymi organizacjami. Do przemieszczania się po mapach możemy używać różnych środków transportu, których w sumie jest czternaście. Są to zarówno pojazdy kołowe, jak i na przykład paralotnie.

 


Sztuczna inteligencja komputerowych przeciwników prezentuje wyższy od pierwszej części poziom zaawasowania. Wrogowie są w stanie między innymi przystosować taktykę działania do aktualnie panujących warunków pogodowych czy pory dnia.

 

 

Zobacz wideo:

 

 

dodaj komentarz »
surez | data: 2016-08-31 08:21 | Ocena: 4
Najlepszy FC
Według mnie najlepszy Far Cry - Primal według mnie nie był tym czego ludzie się spodziewali i mam nadzieję, że kolejny będzie czymś dużo lepszym. Marzy mi się remake Far Cry 2 tylko, że w lepszej grafice.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne