Jesteś na: Strona głównaTowar EYE PET PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

EYE PET PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
EYE PET_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

EyePet jest grą wydaną tylko na konsole PlayStation i wykorzystującą technologię Eye. Wyprodukowana została przez firmę London (EyeToy, SingStar), Głównymi bohaterami gry są stworki, które wchodzą w interakcję z gracami. Naszym zadaniem jest sprawowanie nad nimi opieki, monitorowaniu stanu zdrowia i wspólna zabawa. Jest to wariacja na temat klasycznych gier elektronicznych Tamagotchi.

 

 

Gra powstała z myślą o technologii PlayStation Eye. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest nawiązanie kontaktu ze stworzonkami za pomocą swoich ruchów i swojego zachowania. Reagują one na zachodzące zmiany w czasie rzeczywistym. Do zabawy można wykorzystywać elementy otoczenia, na które stworki powinny zareagować. Poza tym można wywołać reakcję gry poprzez polecenia głowowe i dźwięki otoczenia.

 


Twórcy EyePet zadbali również o możliwość rozwoju stworków. Mamy możliwość przebierania ich w dostępne ubrania oraz wręczać im dodatkowe wyposażenie. Jest to gra przeznaczona głównie dla dzieci, ale mogąca sprawić wiele radości rodzicom. Świetny przykład gry jednocześnie bawiącej i uczącej.

 

Zobacz wideo:

 


 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne