Jesteś na: Strona głównaTowar EVERYBODYS GOLF EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

EVERYBODYS GOLF EN

Wydawca:
Platforma:
PSP
Stan:
Kod towaru:
EVERYBODYS GOLF_PSP_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Stanowi ona próbę przeniesienia na platformę PSP serii rozwijanej od 1998 roku (ostatnio na PS2). Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening. W Stroke Play możemy pobawić się na wszystkich odkrytych przez nas dołkach. Tryb Challenge pozwala natomiast rozegrać sezon pełen różnych turniejów i odkryć w tym czasie nowe postacie (jest ich w grze dziesięć), a także gadżety dla nich. Swojego gracza możemy dowolnie definiować, wybierając spośród 250 części wyposażenia - fryzur, czapek, strojów i akcesoriów.

 

 

Jak wygląda rozgrywka? Uderzenie piłeczki kijem polega na trzykrotnym wciśnięciu odpowiedniego guzika. W oddaniu dobrego strzału pomaga nam umiejscowiony u dołu ekranu miernik siły i precyzji trafienia. Gdy zbliżymy piłeczkę do dołka, pojawia się ekranik ze zbliżeniem na sytuację. W sumie w Everybody's Golf znalazło się sześć dopracowanych serii dołków.

 

 

W czasie zabawy nasz bohater zbiera doświadczenie i poprawia (bądź pogarsza) statystyki, a poza tym zdobywa coraz to lepsze kije i piłeczki. Czym lepszy sprzęt posiadamy, tym łatwiej jest nam oddać pewne i precyzyjne uderzenie.

 

Zobacz wideo:


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne