Jesteś na: Strona głównaTowar El Shaddai: Ascension of the Metatron EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

El Shaddai: Ascension of the Metatron EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
EL SHADDAI ASCENTION METATRON_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

El Shaddai: Ascension of the Metatron to trójwymiarowa gra akcji, uzupełniona dwuwymiarowymi etapami platformowymi, charakteryzująca się niezwykle oryginalną oprawą graficzną i prostym systemem walki. Gracze wcielają się w Enocha, niebiańskiego skrybę, któremu Bóg powierzył zadanie wytropienia i pokonania upadłych aniołów przebywających na ziemi.

 


Za produkcję tytułu odpowiada japoński oddział brytyjskiego studia Ignition Entertainment oraz Takeyasu Sawaki, znany z projektów postaci do gier Devil May CryOkami. Fabuła gry jest częściową i luźną adaptacją apokryficznej biblijnej Księgi Enocha. W grze wcielamy się w Enocha, prapradziada Noego, któremu jako jedynemu z ludzi pozwolono przebywać w niebie gdzie wypełnia on rolę boskiego skryby. Część aniołów zafascynowanych ludzkością sprzeciwia się Bogu i zstępuje na Ziemię gdzie płodzi potomstwo ze śmiertelnikami, zwane Nefelimami. Gdy Bóg postanawia zatopić świat by powstrzymywać narodziny Nefelimów, Enoch dostaje od niego ostatnią szansę by zażegnać groźbę Wielkiego Potopu. Aby odnieść sukces i uratować ludzkość przed zagładą, musi wybrać się w podróż na Ziemię i tam znaleźć oraz pokonać upadłych archaniołów. Naszym przewodnikiem i łącznikiem z Najwyższym jest podróżujący w czasie archanioł Lucifel. To ona zleca nam kolejne zadania kontaktując się z Bogiem przy pomocy telefonu komórkowego, czeka też na bohatera w niektórych odwiedzanych przez niego miejscach, spełniając rolę punktu zapisującego postępy.

 


Większą część gry spędzamy walcząc z napotkanymi sługami aniołów oraz podróżując po dużych, acz liniowych lokacjach, które często wymagają od nas zręczności w skakaniu po platformach i unikaniu pułapek. Przerywnikami pomiędzy głównymi poziomami są potyczki z bossami oraz etapy będące wariacją na temat tradycyjnych dwuwymiarowych platformówek. Te krótkie odcinki dają możliwość wybóru różnych ścieżek prowadzących do końca etapu, na których ukryte są przedmioty warunkujące osiągnięcie pozytywnego zakończenia gry.

 

Zobacz wideo:

 


TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne