Jesteś na: Strona głównaTowar FIFA 17 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
nowość
PS4Xbox one Xbox 360PC
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

FIFA 17 PL

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
FIFA 17_PS3_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
89.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

FIFA 17 w wersji na past-gena Sony to w zasadzie lekko odświeżona edycja z 2015 roku, gdyż w przeciwieństwie do wydań na XOne, PS4 i PC-ty, nie zastosowano w niej silnika Frostbite.

 

Znalezione obrazy dla zapytania fifa 17 screens

 

Ogólne założenia nie uległy zmianie – FIFA 17 na PlayStation 3 nadal jest symulatorem piłki nożnej. Oprócz wspomnianej kampanii fabularnej, w grze pojawiły się także normalne tryby pokroju kariery, spotkań towarzyskich oraz zabawy w multiplayerze. W samej rozgrywce deweloperzy skoncentrowali się na ulepszeniu mechaniki w czterech aspektach – stałych fragmentach, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji oraz technikach ofensywnych. W związku z tym np. podczas wykonywania rzutów wolnych można podbiegać do piłki w różny sposób, by nadać jej odpowiednią rotację. W trakcie dryblingu da się zastawiać ciałem, co jednak uzależnione jest od odległości, w jakiej znajduje się przeciwnik. SI dynamicznie dopasowuje się do sytuacji na boisku, zwiększając np. aktywność piłkarzy nieposiadających piłki czy też zmieniając ich sposób poruszania się. Ponadto w ataku pojawiły się takie opcje jak niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe i nie tylko.


Znalezione obrazy dla zapytania fifa 17 screens

 

W przeciwieństwie do wersji na PC oraz konsole ósmej generacji, FIFA 17 na PlayStation 3 nie działa w oparciu o technologię Frostbite, znaną m.in. z serii Battlefield. Posiadacze tej platformy muszą więc zadowolić się silnikiem Impact, używanym przez serię już od 2011 roku. Gracze mogą się więc spodziewać jedynie kosmetycznych zmian: większej ilości dokładnie odwzorowanych piłkarzy i stadionów, a także zaktualizowanej oprawy meczowej. 


Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne