Jesteś na: Strona głównaTowar DUKE NUKEM FOREVER EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

DUKE NUKEM FOREVER EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
DUKE NUKEM FOREVER_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Duke Nukem Forever jest kolejną odsłoną popularnego cyklu, zapoczątkowanego w latach 90. ubiegłego wieku. Produkcja wyprodukowana została przez studio Gearbox Software (odpowiedzialne też za Borderlands, Brothers in Arms, THPS3). Podejście do rozgrywki nie uległo zmianie i dalej mamy do czynienia z rozgrywką zbliżoną do wcześniejszych części. Będziemy musieli stanąć przeciw obcym z kosmosu.

 

 

Ponownie będziemy mogli zmierzyć się z przeciwnikami, które znane są z wcześniejszych odsłon cyklu. Będziemy mogli stanąć również oko w oko z nowym zagrożeniem – szczególnie w postaci bossów, których w czasie rozgrywki nie będzie brakować. Tym razem przyjemność z walki będzie podwójna, bo oprócz wyeliminowania przeciwnika będziemy mogli również wykonać efektowne i zabójcze finishery. Nowością w serii jest możliwość przemierzania lokacji również za pomocą pojazdów.

 

 

Zmianą w stosunku do poprzednich części z serii jest wyeliminowanie klasycznego paska życia. Ten został zastąpiony wskaźnikiem określającym ego księcia. Działa ono jednak na identycznej zasadzie – wyczerpanie paska oznacza koniec rozgrywki. Jeżeli nie będziemy otrzymywali obrażeń przez dłuższy czas to poziom ego zostanie automatycznie odnowiony.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne