Jesteś na: Strona głównaTowar DUKE NUKEM FOREVER EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

DUKE NUKEM FOREVER EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
DUKE NUKEM FOREVER_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Duke Nukem Forever jest kolejną odsłoną popularnego cyklu, zapoczątkowanego w latach 90. ubiegłego wieku. Produkcja wyprodukowana została przez studio Gearbox Software (odpowiedzialne też za Borderlands, Brothers in Arms, THPS3). Podejście do rozgrywki nie uległo zmianie i dalej mamy do czynienia z rozgrywką zbliżoną do wcześniejszych części. Będziemy musieli stanąć przeciw obcym z kosmosu.

 

 

Ponownie będziemy mogli zmierzyć się z przeciwnikami, które znane są z wcześniejszych odsłon cyklu. Będziemy mogli stanąć również oko w oko z nowym zagrożeniem – szczególnie w postaci bossów, których w czasie rozgrywki nie będzie brakować. Tym razem przyjemność z walki będzie podwójna, bo oprócz wyeliminowania przeciwnika będziemy mogli również wykonać efektowne i zabójcze finishery. Nowością w serii jest możliwość przemierzania lokacji również za pomocą pojazdów.

 

 

Zmianą w stosunku do poprzednich części z serii jest wyeliminowanie klasycznego paska życia. Ten został zastąpiony wskaźnikiem określającym ego księcia. Działa ono jednak na identycznej zasadzie – wyczerpanie paska oznacza koniec rozgrywki. Jeżeli nie będziemy otrzymywali obrażeń przez dłuższy czas to poziom ego zostanie automatycznie odnowiony.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
melO | data: 2016-06-03 12:23 | Ocena: 5
Książe Nukem
Według mnie całkiem udany reboot serii. Najważniejsze to, ze klimat pierwowzoru został zachowany. Wydaje mi się, że trudno będzie przywrócić tą markę skoro już nie mamy kolorowych lat 90-tych. Od siebie mogę polecić.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne