Jesteś na: Strona głównaTowar DRIVECLUB PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

DRIVECLUB PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
DRIVECLUB_PS4_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
69.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

DriveClub to gra wyścigowa stworzona przez Evolution Studios (twórców m.in. marki Motostorm). Tytuł w dużej mierze bazuje na społeczności graczy, który mogą organizować własne wyścigi, jak również personalizować swoje samochody. Gracz w trakcie rozgrywki może zdobywać punkty sławy – przyznawane są one za zajmowanie wysokich lokat w zawodach oraz dzięki realizacji zadań pobocznych, które zostały przygotowane przez pracowników studia.

 

 

Ważną kwestią produkcji jest jej oprawa. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby gra wyglądała znakomicie. Zadbano tutaj nawet o najdrobniejsze szczegóły oraz detale konstrukcji samochodów. Dzięki zastosowanym efektom graficznym mamy złudzenie, że wszystko wygląda bardzo realistycznie. Gracz ma możliwość zasiąść za kierownicą prawdziwych sportowych samochodów.

 

 

Pod względem mechaniki rozgrywki możemy mówić o grze zręcznościowej, nie zaś o symulatorze. Sposób prowadzenia pojazdów jest na tyle prosty i intuicyjny, że nie powinien sprawiać żadnych większych problemów w jego opanowaniu. Będziemy mieli dostępnych szereg opcji społecznościowych, które można wykorzystać w trakcie rozgrywki, również w czasie panowania wyścigów.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
dodaj komentarz »
Motomaniak | data: 2016-06-03 12:17 | Ocena: 5
Drive Club
Świetna gra, jedna z moich ulubionych ścigałem. Na plus grafika, która wgniata w fotel przy pierwszym podejściu. Fajne tryby multiplayer.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne