Jesteś na: Strona głównaTowar DRAGON AGE INKWIZYCJA PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

DRAGON AGE INKWIZYCJA PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
DRAGON AGE INKWIZYCJA_PS4_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
69.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona sagi cRPG stworzonej przez studio BioWare. Pod wpływem opinii fanów, niezadowolonych z wielu aspektów Dragon Age II, deweloper postanowił upodobnić grę do pierwszej części cyklu. Jednocześnie zachowano pewne rozwiązania, które sprawdziły się w „dwójce”, nie zapominając przy tym o sporej garści nowości.

 


Dragon Age: Inkwizycja ponownie zabiera gracza do świata Thedas, który po wydarzeniach z poprzednich dwóch odsłon pogrąża się w chaosie. Akcja rozpoczyna się 10 lat po finale gry Dragon Age: Początek i kilka miesięcy po Dragon Age II. Królestwo Ferelden nie zdążyło odzyskać pełni sił po inwazji Mrocznych Pomiotów (Pladze), będącej głównym tematem „jedynki”, a imperium Orlais uwikłane jest w wojnę domową. Na całym kontynencie trwa konflikt Templariuszy z magami. Pośród tego zamieszania dochodzi do rozdarcia granicy pomiędzy światem śmiertelników a równoległym wymiarem – Pustką – doprowadzając do inwazji demonów. Temu nowemu zagrożeniu czoła stawia niezależna politycznie Inkwizycja.

 


Gracz wciela się w przywódcę owej organizacji, a jego zadaniem jest odkrycie tożsamości osoby odpowiedzialnej za sprowadzenie potworów do świata żywych oraz zgromadzenie dostatecznej potęgi, by powstrzymać inwazję. Tworząc postać głównego bohatera, da się zdecydować nie tylko o jego klasie (wojownik, łotrzyk, mag) i płci, lecz także o imieniu, wyglądzie oraz rasie (człowiek, elf, krasnolud i nowość w serii: qunari). Wypowiadane przez protagonistę kwestie zostały w pełni udźwiękowione.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
dodaj komentarz »
Hetman | data: 2016-12-15 14:56 | Ocena: 5
Wciąga jak nigdy
Jeden z nielicznych komputerowych RPG, które przynajmniej w części bazują na zasadach znanych z papierowych systemów. Bardzo dobrze rozwiązana kwestia walk turowych - tutaj z zachowaniem dynamiki. Gra jest ogromna i można grać w nią godzinami i nie zacząć nawet wykonywać wątku głównego. Gdyby nie równoczesna premiera Wiedźmina to gra byłaby wielkim hitem :)
Rosomak | data: 2016-08-11 14:41 | Ocena: 5
Dragon Age
Bardzo dobra gra, wystarcza na wiele godzin. To również jedna z moich ulubionych serii więc zagrywam się od lat we wszystkie gry Dragon Age.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne