Jesteś na: Strona głównaTowar DEAD SPACE EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

DEAD SPACE EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
DEAD SPACE_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Dead Space to gra z gatunku survival horror, która została przygotowana przez EA Games. Akcja gry przenosi nas daleko w przyszłość, do świata science-fiction. Będziemy śledzić poczynania Isaaca Clarke'a – jednego z inżynierów kosmicznych. Dostajemy zadanie sprawdzenia sygnału ratunkowego nadawanego przez statek górniczy. Przyglądając się bliżej zauważamy, że na pokładzie doszło do wstrząsających wydarzeń. Cała załoga została bestialsko wymordowana, a ciała załogantów zostały przejęte przez pasożyty, które są przez nie kontrolowane.

 

 

Zadaniem gracza będzie odpieranie ciągłych ataków wrogiej rasy Necromorph i znalezienie ucieczki z pokładu statku górniczego. Mechanika gry będzie wymagała od gracza dużej uwagi. Nie jest to typowa gra akcji, w której przyjdzie nam walczyć z zastępami wrogów. Nasze możliwości są mocno ograniczone, nie jesteśmy kosmicznymi marines, ale inżynierami. Gra stawia głównie na klimat i budowanie nastroju zagrożenia i grozy. Każda walka to duże wyzwanie, które może zakończyć się śmiercią naszego protagonisty.

 

 

W trakcie grania w Dead Space przyjdzie nam toczyć walki w różnych warunkach. Nawet w stanie całkowitej nieważkości, czyli bez grawitacji. W połączeniu z ograniczonym arsenałem wyjście cało w takiej potyczki jest sporym osiągnięciem. Na pochwałę zasługuje oprawa audio-wizualna, która doskonale buduje klimat. Projekty przeciwników są sugestywne i budzą realny niepokój. Przez większość czasu będziemy znajdowali się w słabo oświetlonych pomieszczeniach, co dodatkowo wpływa na budowanie specyficznej atmosfery zagrożenia.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne