Jesteś na: Strona głównaTowar DEAD SPACE 2 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

DEAD SPACE 2 EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
DEAD SPACE 2_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Dead Space 2 to kontynuacja jednego z największych hitów 2008 roku. Jest to gra akcji TPP w klimacie science-fiction, cechująca się wieloma rozwiązaniami charakterystycznymi dla survival horrorów. Głównym zadaniem gracza jest walka z mutantami i przetrwanie. Produkcję opracowało studio Visceral Games, twórcy m.in. Dante’s Inferno.

 


Od pierwszego kontaktu z tajemniczym obeliskiem o nazwie Marker (Znak) i znajdującymi się pod jego wpływem Necromorphami mijają trzy lata. Po długiej podróży Isaac Clarke ląduje w mieście zwanym Sprawl. Historia tego miejsca przypomina to, co za sprawą gorączki złota stało się udziałem niezliczonych mieścin na świecie. Na Tytanie (jednym z księżyców Saturna) wiele lat temu wykryto bogate złoża cennych minerałów. W celu ich wydobycia powstała osada górnicza, która potem rozrosła się do rozmiarów miasta.

 


W czasie eksploracji stacji zwiedzamy dzielnice zamieszkane zarówno przez najbogatszych, prominentnych mieszkańców – w tym zapewne członków rządu oraz kościoła Unitologów, jak i biedotę. W trakcie wyprawy przemierzamy obszary publiczne (centra handlowe, kościoły, szkoły) oraz lokacje zajmowane przez korporacje i wspomniane już organa polityczne. Wbrew nadziejom także tutaj Isaaca dopada przeznaczenie. O ile jednak w „jedynce” trafialiśmy na pokład statku całkowicie opanowanego przez wroga, o tyle na Sprawl jesteśmy świadkami tego, jak zaraza rozpoczyna swój śmiertelny bieg i w jak zastraszającym tempie się rozwija, pochłaniając kolejne obszary stacji.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Dynko | data: 2016-08-02 10:25 | Ocena: 5
Dead Space
JEDNA ZE STRASZNIEJSZYCH GIER W JAKIE GRAŁEM. NIE POLECAM GRAĆ PO ZMROKU, ALE SAMA GIERKA JEST SUPER. BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁA :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne