Jesteś na: Strona głównaTowar Dead Island (GOTY) PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Dead Island (GOTY) PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
DEAD ISLAND GOTY_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Dead Island to pierwszoosobowa gra akcji, która została wyprodukowana przez polskie studio Technland (odpowiedzialne za powstanie Call of Juarez oraz Chrome). Gracz ma do wyboru jedną z czterech unikalnych postaci. Akcja rozgrywa się w kurorcie turystycznym Royal Palms Resort, który zlokalizowany jest na wyspie Banoi w Papui-Nowej Gwinei

 

 

Okazuje się, że wyspa została zaatakowana przez tajemniczego wirusa, który zamienił większość turystów w zombie. Jedynie nieliczna garstka osób wydaje się być odporna na epidemie. Ich zadaniem będzie przetrwać i jak najszybciej opuścić miejsce dotknięte przez tajemniczą zarazę. Twórcy zadbali, aby gracz nie miał łatwego zadania. Dostęp do broni palnej nie jest powszechni i w początkowych fazach rozgrywki z pewnością z niej nie skorzystamy. Zamiast tego do walki będziemy musieli wykorzystywać przedmioty z naszego otoczenia. Dodana została mechanika pozwalająca na łączenie ze sobą przedmiotów.

 

 

W czasie rozgrywki gracz będzie miał okazję zwiedzić całą wyspę, która jest zróżnicowana pod względem klimatycznym. W trakcie podróży przyjdzie nam przedzierać się przez dżungle, plaże czy też luksusowe budynki tutejszych kurortów wypoczynkowych. Gra posiada rozbudowany wątek fabularny oraz mnóstwo wątków pobocznych. Gra działa na silniki Chrome Engine. Oferuje możliwość grania w trybie kooperacji oraz dla pojedynczego gracza.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne