Jesteś na: Strona głównaTowar DAXTER EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

DAXTER EN

Platforma:
PSP
Stan:
Kod towaru:
DAXTER_PSP_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Daxter to gra platformowa, która jest nawiązaniem do popularnej serii Jak and Daxter. Tym razem wcielamy się w jedną postać z duetu, a naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki dotyczącej zaginięcia Jaka. Gra została przygotowana przez Ready at Dawn Studios (The Order: 1886). Daxter to postać zwierzęca, podobna do łasicy. Jego zadaniem jest odnalezienie swojego towarzysza – co niestety mimo usilnych prób się nie udaje.

 

 

Zadaniem gracza będzie podążanie za pozostawionymi śladami oraz odnalezienie Jaka, który jak się okazuje jest przetrzymywany w jednym z największych znanych miast – Haven City. Gra składa się z 15 poziomów, które podzielone są na 25 misji. Pomiędzy nimi gracz zobaczy zabawne przerywniki, które wprowadzą go w historię. Do pokonywania wrogów posłuży nam spory arsenał niecodziennych pukawek.

 

 

Pod względem graficznym Daxter w dużej mierze nawiązuje do poprzednich gier z serii. Dalej mamy do czynienia z kolorową grą 3D z wiernie odwzorowaną animacją i dużymi lokacjami. Gra pozwala na rozgrywkę sieciową dla maksymalnie czterech graczy. Ponadto posiadacze wersji na PS2 mogą liczyć na dodatkowe korzyści jak nowe trasy, bohaterowie, bronie czy misje.

 

Zobacz wideo:


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne