Jesteś na: Strona głównaTowar CRYSIS 2 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

CRYSIS 2 PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
CRYSIS 2_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Crysis 2 jest drugą odsłoną niezwykle udanej produkcji studia Crytek Studios. Wcielamy się w postać żołnierza, który dzięki możliwością zaawansowanego technicznie nanokombinezonu zyskuje nadludzkie moce pozwalające na wyjątkowo skuteczną eksterminację wrogów i zastępów obcej cywilizacji. Od naszych działań zależeć będą losy całej ludzkości. Gra jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszej części. Od tego czasu doszło do ekspansji rasy obcych, którzy zajęli znaczną część planety. Na domiar złego naszym wrogiem stała się również organizacja C.E.L.L.

 

 

Gra stawia w dużej mierze na swobodę działania i niezależność. W czasie rozgrywki będziemy mieli do dyspozycji ogromne lokacje, które będziemy mogli przemierzać na swój własny sposób. Korzystając z możliwości nanokombinezonu będziemy mogli dostać się do miejsc, które są niedostępne dla zwykłych osób. W odróżnieniu do poprzedniej części nie będziemy mieli dostępnego otwartego świata, w którym będziemy mogli udać się w dowolne miejsce. Dzięki temu zabiegowi możliwe stało się przyśpieszenie tempa gry i postawienie większej uwagi na narrację.

 

 

Największym smaczkiem Crysis 2 jest nanokombinezon. W tej części uległ on nieznacznej zmianie – do wyboru mamy dwa tryby, w których może on działać. Pierwszy z nich jest w stanie ukryć nas przed wzrokiem przeciwnika, drugi zapewnia maksymalna obronę. Ponadto dzięki skafandrowi jesteśmy w stanie zyskać ogromną siłę, szybkość itd. W czasie rozgrywki gracz zyska możliwość ulepszania kombinezonu za pomocą znalezionych katalizatorów.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
dodaj komentarz »
Przemek | data: 2016-09-21 12:12 | Ocena: 5
Szkoda ze nie mozna
Szkoda ze nie mozna wygrac takiej gry chetnie bym ja przygarnal za przyslowiowe Bog zaplac.
Amastan | data: 2016-08-02 10:06 | Ocena: 5
Crysis 2
Doskonała grafika, bardzo przyjemna gra. Widzę, że teraz cena bardzo atrakcyjna - śmiało można brać :) Ja spędziłem przy Crysis 2 kilka godzin + w trybie muliplayer.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne