Jesteś na: Strona głównaTowar CRACKDOWN PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

CRACKDOWN PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
CRACKDOWN_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
15.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Crakcdown to gra akcji z widokiem TPP. Stworzona została przez studio Real Time Worlds. Gracz zostaje przeniesiony do fikcyjnego miasta, które podzielone zostały przez przestępczy półświatek. Na jego terenie prężnie działają trzy organizacje, które walczą o większe wpływy. Zadaniem gracza będzie zaprowadzenie porządku i zlikwidowanie przywódców stojących na czele gangów. Główny bohater posiada nadprzyrodzone umiejętności, które pomogą mu mierzyć się z przeciwnikami oraz sprawniej poruszać się po mieście.

 

 

Gra oferuje otwarty świat, co oznacza, że gracz ma możliwość swobodnej eksploracji, jak również wykonywania misji w dowolnym porządku. Zadania poboczne są różnorodne i gwarantują wiele dodatkach godzin rozgrywki. Bohater posiada nadludzkie możliwości np. ponadprzeciętną siłę, superszybkość czy też nadzwyczajną wytrzymałość (upadek z budynku nie stanowi dla protagonisty najmniejszego problemu).

 

 

Pod względem technicznym gra Crackdown prezentuje się bardzo okazale. Twórcy zadbali o to, aby lokacje były zróżnicowane i dostarczały co rusz nowych wrażeń wizualnych. Grafika wzorowana jest na komiksie, przez co zachowuje świeżość przez lata od premiery. Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje muzyka, w skład której wchodzą licencjonowane utwory. Zaimplementowany został też tryb dla wielu graczy, który pozwala na wykonywanie zadań w kilka osób.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne