Jesteś na: Strona głównaTowar BRINK EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

BRINK EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
BRINK_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Brink zaliczana jest do strzelanek z widokiem FPP. Wyprodukowana została przez studio Splash Damage – studio odpowiedzialne za znane produkcje: Enemy Territory oraz Quake Wars. Akcja gry przenosi nas w przyszłość do roku 2045. Ludzkość stoi na skraju upadku po potężnej powodzi w wyniku której wiele miast zostało doszczętnie zniszczonych. Jednym z niewielu spokojnych miejsc na świecie jest pływające miasto The Ark: zostało ono zbudowane na bazie zmodyfikowanego koralowca. Niestety również ono przestaje być bezpieczne i staje na progu wybuchu wojny domowej.

 

 

Sytuacja, która doprowadziła do konfliktu opiera się na różnicy zdań w sprawie ludności zamieszkującej wyspę. Stała się ona schronieniem nie tylko dla ich twórców oraz potomków, ale również dla uchodźców z zewnątrz. The Ark jest w stanie pomieścić jedynie 5 tysięcy osób, ale liczba ludności ciągle się zwiększa i znacznie przekracza założone przez twórców maksimum. Oprócz przeludnienia problemem jest brak surowców, które coraz mocniej daje mieszkańcom się we znaki. Od gracza zależeć będzie jak losy mieszkańców się potoczą oraz czy rasa ludzka zdoła przetrwać tę sytuację.

 

 
W grze ogromny nacisk położony został na walkę. Z przeciwnikami mierzyć będziemy się jednak nie samodzielnie, ale towarzyszyć nam będą inni żołnierze (mogą być one sterowane przez AI komputera lub też przez żywych graczy). Dzięki temu walki mogą być poprowadzone taktycznie. Poza walką na barkach gracza będzie spoczywał obowiązek realizowania misji: te dzielą się na główne oraz poboczne i dotyczyć będą między innymi porywania ludzi, przesłuchiwania ich, wysadzania strategicznych miejsc, jak również eskortowanie ludzi oraz ładunków.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Lord Maxor | data: 2016-08-31 08:29 | Ocena: 5
BRINK
Fajna, dynamiczna rozgrywka, która dostarcza naprawdę wielu emocji. Naprawdę warto spróbować, bo wciąga jak dobry odkurzacz ;)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne