Jesteś na: Strona głównaTowar BORDERLANDS 2 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3PS Vita
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

BORDERLANDS 2 EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
BORDERLANDS 2_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Borderlands 2 to kontynuacja gry z 2009 roku, która osiągnęła spory sukces i spodobała się zarówno krytykom, jak i graczom. Druga odsłona serii została stworzona przez studio Gearbox Software i w dalszym ciągu jest połączeniem strzelanki pierwszoosobowej z elementami RPG w stylu Diablo. Podobnie jak pierwowzór, produkcja zawiera tryb kooperacji.

 


W drugiej części serii wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszary, które skrywają wiele tajemnic uniwersum Borderlands. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z „jedynki”. Głównym przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohaterów poprzedniej części, wykupił największego producenta broni w świecie gry, firmę Hyperion, i ogłosił się dyktatorem Pandory. Naszym celem jest ukrócenie jego tyranii, pokazanej oczywiście z przymrużeniem oka.

W grze spotykamy ekipę bohaterów znaną z pierwszej części, jednak tym razem Mordecai, Lilith, Brick występują w charakterze postaci pobocznych. Producent nie poszedł na łatwiznę i przygotował czwórkę nowych bohaterów do wyboru. Są nimi Salvador, Maya, Zero i Axton. Wprowadzenie tych protagonistów przekłada się na obecność nieznanych wcześniej klas postaci. Gunzerker posiada możliwość używania dwóch dowolnych rodzajów broni na raz i pełni funkcję tanka. Commando korzysta z pomocy działka automatycznego, które rozwijane jest poprzez odpowiedni zestaw umiejętności. W przypadku Assassina położono nacisk na element zaskoczenia – wojownik zastawia pułapki na przeciwników i preferuje działanie z ukrycia. WBorderlands 2 pojawia się również klasa Siren, która występowała w poprzedniej części, ale teraz otrzymała zupełnie nowe umiejętności.

 


Całkowitemu przemodelowaniu uległ system uzbrojenia, który był wizytówką pierwszej części gry. Twórcy z Gearbox Software stworzyli wszystkie bronie od podstaw, przypisując je do kilku charakterystycznych producentów. W odróżnieniu od „jedynki”, w Borderlands 2 giwery nie różnią się więc między sobą tylko statystykami, ale także wyglądem i sposobem działania. Również otoczenie, w jakim toczy się akcja produkcji, uległo znacznym modyfikacjom. Pandora nie jest już tylko i wyłącznie serią pustynnych krajobrazów. Zamiast tego, zaserwowano różnorodne lokacje, takie jak lodowe tundry, dżungle czy skaliste wzgórza.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Bandit | data: 2016-09-16 11:21 | Ocena: 5
Borderlands
Z całą pewnością jedna z moich ulubionych gier :) Kocham pierwsze Borderlands, ale druga odsłona jest po prostu lepsza.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne