Jesteś na: Strona głównaTowar BIOSHOCK 2 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

BIOSHOCK 2 EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
BIOSHOCK 2_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Bioshock 2 jest grą akcji utrzymaną w konwencji horroru. Jest to również kontynuacja hitu z 2007 roku. Za wyprodukowanie gry odpowiedzialna jest firma 2K Marin. Akcja gry odbywa się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Znowu przyjdzie nam powrócić do Rapture – tajemniczej podwodnej metropolii. W zamierzeniu miała być ona utopią dla naukowców, nieskażoną etyką czy normalnością. W grze wcielamy się w postać Big Daddy'ego, który będzie musiał się zmierzyć z nowymi porządkami, którymi zapanowały w Rapture.

 

 

Nowością w tej części jest to, że wcielamy się w postać Big Daddy'ego – jedno z największych zagrożeń w pierwszej części gry. Dzięki temu będziemy w stanie skorzystać z całej masy nowych możliwości. Przede wszystkim z potężnego wiertła oraz pneumatycznego działa. Ponownie będziemy wstanie wykorzystać toniki oraz plazmidy, które będą poprawiały nasze osiągi i zapewnią nowe możliwości na pokonywanie wrogów

 

 

Ponownie wróci system zdobywania tajemniczej substancji ADAM – są one w posiadaniu tajemniczych Małych Sióstr, które pilnowane są przez potężnych strażników. Gracz będzie musiał stanać przed dylematem - poświęcić ją dla cennego surowca lub też zaadoptować ją i ochraniać w czasie rozgrywki. W tej części przyjdzie nam zmierzyć się z nowym typem przeciwnika, czyli Big Sister. Rapture w Bioshock 2 zostało rozbudowane. Będziemy mogli zwiedzić lokacje, które nie były dostępne w pierwowzorze. Powracają też lokacje już znane, ale w nowej, zaskakującej odsłonie.

 

Zobacz wideo:

 wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne