Jesteś na: Strona głównaTowar Ben 10: Omniverse EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Ben 10: Omniverse EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
BEN 10 OMNIVERSE_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:4.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Ben 10: Omniverse jest szybką zręcznościową grą akcji. Została ona oparta na czwartej serii telewizyjnej Ben 10, która w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała w 2012 roku. Animowany serial opowiada o przygodach Bena Tennysona, młodego chłopaka dysponującego uradzeniem potrafiącym przemieniać go w istoty z obcych planet. Producentem tytułu jest amerykańskie studio Monkey Bar Games, mające na swoim koncie także inne gry z serii, takie jak Ben 10: Alien Force orazBen 10: Galactic Racing.

 


Fabuła Ben 10: Omniverse jest bezpośrednio powiązana z czwartą serią telewizyjną i po raz pierwszy pozwala nam uczestniczyć jednocześnie w przygodach dziesięcio oraz szesnastoletniego Bena. Bohater odkrywa, że nieznane wydarzenia z jego przeszłości wpływają na teraźniejszość i zagrażają nie tylko jemu, ale także jego najbliższym przyjaciołom. Dzięki pomocy jego młodszego wcielenia oraz nowego partnera, kosmity o imieniu Rook, który dysponuje wielozdaniową i ultranowoczesną bronią, uda mu się jednak zapobiec kryzysowi i pokonać nieprzyjaciół.

 


W czasie zabawy gracze będą mieli okazję przemierzy 11 zróżnicowanych trójwymiarowych poziomów, odtwarzających lokacje dobrze znane fanom kreskówki. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Na naszej drodze stają różnorodni przeciwnicy. Pokonamy ich wykorzystując szereg specjalnych mocy, do których dostęp uzyskujemy po przemianie w jednego z 16 dostępnych obcych. Wybór celu naszej tymczasowej metamorfozy będzie istotny, ponieważ część wrogów jest podatnych tylko na określone typy ataków. W walce pomocny okazuje się także Rook, nieodstępujący bohatera na krok.

 

Zobacz wideo:dodaj komentarz »
Lucius | data: 2016-09-01 10:13 | Ocena: 4
Ben 10
Fajna gierka dla nieco młodszych osób. Można spędzić przed konsolą wiele miłych godzin. Szczególnie, że można grać też ze znajomkami.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne