Jesteś na: Strona głównaTowar BATMAN ARKHAM ASYLUM GOTY EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

BATMAN ARKHAM ASYLUM GOTY EN

Platforma:
PC
Stan:
Kod towaru:
BATMAN ARKHAM ASYLUM GOTY_PC_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Batman: Arkham Asylum GOTY zawiera dodatkowo cztery nowe mapy wyzwań: Koszmar stracha na wróble, Zaułek, Kompletne szaleństwo i Nocny myśliwyto , produkcja opowiadająca o nowych przygodach tytułowego Mrocznego Rycerza, która łączy w sobie elementy przygodówki, chodzonej bijatyki oraz skradanki.

 


Fabuła Arkham Asylum nie nawiązuje bezpośrednio ani do pełnometrażowych filmów ani do komiksów, choć czerpie z nich wyraźne inspiracje. Warto dodać, że za opracowanie scenariusza odpowiada Paul Dini, czyli jeden z autorów serialu Batman: The Animated Series. Akcja omawianej gry rozpoczyna się niedługo po tym jak Batmanowi po raz kolejny udaje się pojmać Jokera i doprowadzić złoczyńcę do tytułowego zakładu dla obłąkanych. Wkrótce po przybyciu Joker ucieka, a na dodatek okazuje się, że całość była częścią misternie opracowanego przez niego planu. Sterując postacią Batmana musimy doprowadzić do ponownego uwięzienia wszystkich zbiegłych przestępców. Ciekawostką jest to, że w trakcie rozgrywki oprócz Jokera spotykamy także wiele innych postaci charakterystycznych dla omawianego uniwersum. Są to między innymi Victor Zsasz, Killer Croc, Harley Quinn i Poison Ivy (Trujący Bluszcz).

 


Większość czasu gry spędzamy na odwiedzaniu kolejnych lokacji i neutralizacji więźniów, co odbywa się na dwa zasadnicze sposoby. Klasyczny mechanizm toczenia walk zakłada konieczność wyprowadzania szybkich uderzeń, łączonych następnie w bardziej efektowne kombinacje ciosów.

 

Zobacz wideo:

 wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne