Jesteś na: Strona głównaTowar Asura's Wrath EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Asura's Wrath EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
ASURAS WRATH_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
99.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Asura's Wrath to jeden z najgłośniejszych slasherów akcji ostaniach lat. Gra została wyprodukowana przez studio Cyberconnect2 wraz z pomocą firmy Capcom. Ważnym wątkiem pojawiającym się w grze jest mitologia azjatycka, która została wymieszana z realiami panującymi w światach sci-fi. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam kierować poczynaniami półboga, który został zdradzony przez najbliższe sobie osoby.

 

 

W wyniku tych wydarzeń jego córka zostaje porwana, a on trafia na Ziemię. Zadaniem gracza będzie zaprowadzenie porządku oraz odzyskanie własnego dziecka oraz odbudowanie zajmowanej niegdyś pozycji. Zadanie nie będzie proste, ponieważ przeszkadzać nam będą w tym pozostali bogowie. Nieustraszony wojownik poprzysięga sobie zemstę i pokonanie wszystkich napotkanych przeciwników.

 

 

Tytułowy Asura jako półbóg ma umiejętności i zdolności, które pozwolą na odpieranie ataków nieprzyjaciela. Nie zapominajmy jednak, że bossowie pojawiający się w trakcie rozgrywki również dysponują potężnym potencjałem bojowym. Przyjdzie nam walczyć z potężnymi istotami – nie tylko pod względem zajmowanej pozycji na boskim panteonie, ale również pod względem rozmiarów.

 

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne