Jesteś na: Strona głównaTowar Alan Wake EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Alan Wake EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
ALAN WAKE_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Kolejna gra od twórców kultowego Max Payne'a – Remedy Entertainment. Tym razem mamy do czynienia z psychologicznym dreszczowcem akcji wzorowanym na klimacie znanego serialu Twin Peaks. Bohaterem gry jest tytułowy Alan Wake, wzięty pisarz i autor bestsellerowych horrorów.

 Od przeszło dwóch lat Alan cierpi na niemoc twórczą. Nie jest w stanie napisać nowej powieści, która mogłoby zostać wydana. Za namową żony Alice decydują się na wyjazd na wakacje do malowniczego Bright Falls w stanie Waszyngton. Zmiana klimatu i odpoczęcie od zgiełku wielkiego miasta miało zapewnić powrót weny. Wypoczynek nie trwa długo, żona Alana znika w nie do końca jasnych okolicznościach. Protagonista rusza za małżonką, próbując ją uratować. Okazuje się, że miasteczko skrywa wiele tajemnic i nie jest tak idealne jak początkowo się wydawało.

 

Rozgrywka polega na rozwiązaniu tajemnicy miasteczka Bright Falls i podążaniu za śladem zaginionej żony. W tym czasie Alan Wake będzie miał okazję dokładnie zwiedzić okolice, porozmawiać z mieszkańcami, jak również odnajdywać fragmenty napisanej przez siebie powieści. Nie zabraknie też przeciwników, którym bohater będzie musiał stawić czoła. Twórcy zadbali o to, aby gracz mógł przemierzać miasteczko na wiele różnych sposób. Większość lokacji zwiedzimy pieszo, ale dane nam będzie skorzystanie też z kilku pojazdów.

 


 

Największym niebezpieczeństwo czasie się w mroku. Każda noc jest niebezpieczna, bo właśnie w tym czasie dochodzi do zmaterializowania się wszystkich koszmarów i upiorów. Największym sprzymierzeńcem protagonisty jest światło, które jest w stanie osłabić przeciwników i tym samym zyskać nad nimi przewagę. Walka z nadprzyrodzonymi zjawiskami możliwa jest przy użyciu broni palnej, którą można znaleźć w trakcie rozgrywki.

 

Zobacz wideo:Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne