Jesteś na: Strona głównaTowar Alan Wake EN
PRODUKTY DNIA
  
PS4
DEADPOOL EN
DEADPOOL EN
niedostępny
Xbox 360
FIFA 11 PL
FIFA 11 PL
niedostępny
Planszowa
KATAMINO
KATAMINO
129.00 zł
Xbox 360
RESIDENT EVIL 6 PL
RESIDENT EVIL 6 PL
niedostępny
Karty
7 SMOKÓW N
7 SMOKÓW N
niedostępny
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Alan Wake EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
ALAN WAKE_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Kolejna gra od twórców kultowego Max Payne'a – Remedy Entertainment. Tym razem mamy do czynienia z psychologicznym dreszczowcem akcji wzorowanym na klimacie znanego serialu Twin Peaks. Bohaterem gry jest tytułowy Alan Wake, wzięty pisarz i autor bestsellerowych horrorów.

 Od przeszło dwóch lat Alan cierpi na niemoc twórczą. Nie jest w stanie napisać nowej powieści, która mogłoby zostać wydana. Za namową żony Alice decydują się na wyjazd na wakacje do malowniczego Bright Falls w stanie Waszyngton. Zmiana klimatu i odpoczęcie od zgiełku wielkiego miasta miało zapewnić powrót weny. Wypoczynek nie trwa długo, żona Alana znika w nie do końca jasnych okolicznościach. Protagonista rusza za małżonką, próbując ją uratować. Okazuje się, że miasteczko skrywa wiele tajemnic i nie jest tak idealne jak początkowo się wydawało.

 

Rozgrywka polega na rozwiązaniu tajemnicy miasteczka Bright Falls i podążaniu za śladem zaginionej żony. W tym czasie Alan Wake będzie miał okazję dokładnie zwiedzić okolice, porozmawiać z mieszkańcami, jak również odnajdywać fragmenty napisanej przez siebie powieści. Nie zabraknie też przeciwników, którym bohater będzie musiał stawić czoła. Twórcy zadbali o to, aby gracz mógł przemierzać miasteczko na wiele różnych sposób. Większość lokacji zwiedzimy pieszo, ale dane nam będzie skorzystanie też z kilku pojazdów.

 


 

Największym niebezpieczeństwo czasie się w mroku. Każda noc jest niebezpieczna, bo właśnie w tym czasie dochodzi do zmaterializowania się wszystkich koszmarów i upiorów. Największym sprzymierzeńcem protagonisty jest światło, które jest w stanie osłabić przeciwników i tym samym zyskać nad nimi przewagę. Walka z nadprzyrodzonymi zjawiskami możliwa jest przy użyciu broni palnej, którą można znaleźć w trakcie rozgrywki.

 

Zobacz wideo:Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne