Jesteś na: Strona główna AKCESORIA XBOX 360
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
Akcesoria
ADAPTER PLAY & CHARGE CL-82 ADAPTER PLAY & CHARGE CL-82 ADAPTER PLAY & CHARGE CL-82
Kabel zasilający do pada X360 długość 1,8 m
niedostępny
Akcesoria
AKUMULATOR + KABEL DO PADA AKC AKUMULATOR + KABEL DO PADA AKC AKUMULATOR + KABEL DO PADA AKC
Graj bez przerwy dzięki zestawowi „Akumulator+kabel” do konsoli Xbox 360. Gdy bateria traci moc, możesz ją ładować bez przerywania gry. Duża żywotność baterii oznacza, że możesz na dobre pożegnać się z jednorazowymi bateriami.  
niedostępny
Akcesoria
Akumulator Play & Charge Kit Akumulator Play & Charge Kit Akumulator Play & Charge Kit
Graj bez przerwy dzięki zestawowi „Graj i ładuj” do konsoli Xbox 360. Gdy bateria traci moc, możesz ją ładować bez przerywania gry. Żywotność baterii na poziomie 35 godzin oznacza, że możesz na dobre pożegnać się z jednorazowymi bateriami.  
niedostępny
pl
DYSK TWARDY 320 GB_X360_N_AKC DYSK TWARDY 320 GB_X360_N_AKC DYSK TWARDY 320 GB_X360_N_AKC
Zamiennik Dysku Twardego Orginalnego do konsoli Xbox 360 -zdjęcie poglądowe. Podnieś rozrywkę na wyższy poziom na swoim Xbox 360. Gigantyczny dysk 320 GB Media Hard Drive oznacza więcej miejsca na gry, filmy w jakości HD i wersje demonstracyjne. Możesz nawet instalować gry na dysku twardym.  
niedostępny
Xbox 360
Kierownica Thurthmaster Italia Xbox360 Kierownica Thurthmaster Italia Xbox360 Kierownica Thurthmaster Italia Xbox360
Kierownica  THRUSTMASTER Ferrari F458 Italia  jest wzorowana na prawdziwym kole z włoskiego superauta. Fani marki Ferrari będą bardzo zadowoleni z nowego koła, które pozwoli zmienić domowy kokpit we wnętrze kultowego auta. Nowa kierownica jest następcą modelu z 2008 roku, który był oparty o koło z Ferrari F430.     Kierownica posiada koło o średnicy 28 centymetrów, które posiada ...
niedostępny
Akcesoria
Pad Bezprzewodowy X360 Pad Bezprzewodowy X360 Pad Bezprzewodowy X360
 
89.00 zł
kup teraz
Akcesoria
SENSOR KINECT CZARNY AKC SENSOR KINECT CZARNY AKC SENSOR KINECT CZARNY AKC
Dzięki czujnikowi Kinect będziesz świadkiem prawdziwej rewolucji w świecie gier. Prosty w obsłudze czujnik wykorzystuje nowatorską funkcję śledzenia ruchów całego ciała gracza, więc zawsze znajdziesz się w samym centrum zabawy. Dzięki tej niezwykłej nowej technologii, która umożliwia czujnikowi rozpoznanie Twojego ciała i odzwierciedlanie Twoich ruchów, to Ty staniesz się kontrolerem. Czujnik jest kompatybilny z każdą ...
promocja
niedostępny
PRODUKTY DNIA
PROMOCJE
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne