Jesteś na: Strona główna AKCESORIA PlayStation 3
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
Akcesoria
Apollo Karabin Maszynowy Apollo Karabin Maszynowy Apollo Karabin Maszynowy
Karabin maszynowy do kontrolera gier PS3 Move zwiększający realizm gier ułatwiając celowanie, strzelanie i kierowanie osobą. Pozwala odczuć niesamowite wrażenia w trakcie gry. Inne jego cechy to ergonomiczny kształt i ciekawa stylistyka. Prosta obsługa i, łatwy motaż spowodują, że w ciągu kilku chwil zagłębisz się w świat wirtualnej rozrywki.  
niedostępny
Akcesoria
APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC
Pistolet maszynowy do kontrolera gier PS3 Move zwiększający realizm gier ułatwiając celowanie, strzelanie i kierowanie osobą. Pozwala odczuć niesamowite wrażenia w trakcie gry. Inne jego cechy to ergonomiczny kształt i ciekawa stylistyka. Prosta obsługa i łatwy motaż spowodują, że w ciągu kilku chwil zagłębisz się w świat wirtualnej rozrywki.  
promocja
niedostępny
Akcesoria
APOLLO REWOLWER AKC APOLLO REWOLWER AKC APOLLO REWOLWER AKC
Urządzenie w kształcie pistoletu, marki Apolloto stworzone z myślą o użytkownikach konsoli Sony PlayStation 3. Przystawka jest podłączana do kontrolera ruchu PlayStation Move . Pistolet jest bardzo lekki i prosty w obsłudze. Produkt nie wymaga baterii ani przewodów dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Dzięki urządzeniu gracz może poczuć się jak prawdziwy rewolwerowiec. Kontroler jest odpowiedni do wykorzystania we wszystkich ...
promocja
niedostępny
Akcesoria
APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC
Zestaw sportow do kontrolera gier PS3 Move. W zestawie jest: łuk, kij do golfa, rakietka do ping-ponga, rakieta tenisowa, miecz, tarcza. Zastosowanie poszczególnych przyrzadów zapewnia doskonałą zabawę i daje poczucie znacznie większego realizmu.  
promocja
niedostępny
PS3
DualShock 3 Czarny DualShock 3 Czarny DualShock 3 Czarny
Kontroler bezprzewodowy  DualShock 3  do systemu Sony PS3 w kolorze czarnym. Kontroler bezprzewodowy do systemu PS3 jest wyposażony w przyciski reagujące na nacisk oraz precyzyjną technologię wykrywania ruchu Sixaxis, dzięki czemu umożliwia maksymalnie intuicyjne granie. Każde uderzenie, zderzenie i wybuch stają się bardziej realistyczne, gdy użytkownik odczuje je na własnej dłoni. Urządzenie może nawet wykrywać ruchy i ...
niedostępny
PS4
pl
DualShock 4  V2 Camofluage DualShock 4  V2 Camofluage DualShock 4  V2 Camofluage
Wykorzystuj swoje ulubione sposoby interakcji z grami, a także zupełnie nowe możliwości. Bardziej precyzyjne drążki, wbudowane czujniki ruchu, zintegrowany głośnik i sterowanie dotykowe to zaledwie kilka przykładów możliwości, jakie oferuje kontroler bezprzewodowy  DUALSHOCK 4 ,  aby Twoja gra była intuicyjna i pełna werwy.  
niedostępny
Akcesoria
KABEL ZASILAJĄCY KABEL ZASILAJĄCY KABEL ZASILAJĄCY
  Kabel zasilający do pada PS3 długość 3 metry
niedostępny
Kierownica do Move Racing Wheel Kierownica do Move Racing Wheel Kierownica do Move Racing Wheel
Ruszaj na tor wyścigowy dzięki PlayStation 3. Wskakuj na fotel kierowcy, korzystając z intuicyjnych elementów sterowania, które pozwalają ci zmieniać biegi za pomocą manetek, albo przyspieszać za pomocą uchwytu obrotowego. Połącz uchwyty kierownicy, by sterować samochodem lub samolotem. Gdy je rozłączysz, stają się świetną kierownicą motocyklową. Korzystaj z możliwości oferowanych przez to doskonałe ...
49.00 zł
kup teraz
Akcesoria
KLAWIATURA BLUETOOTH AKC KLAWIATURA BLUETOOTH AKC KLAWIATURA BLUETOOTH AKC
Bezprzewodowa klawiatura AZERTY obsługująca technologię Bluetooth, przeznaczona dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Pozwala na komfortową wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami i łatwe wyszukiwanie. Wbudowany trackpoint zastępuje myszkę i zwiększa ogólną funkcjonalność urządzenia. Klawiatura zasilana jest przez dwie baterie AA.  
promocja
99.00 zł
kup teraz
Ładowarka Move (stacja dokująca) Ładowarka Move (stacja dokująca) Ładowarka Move (stacja dokująca)
Za pomocą stacji ładowania można ładować dwa kontrolery ruchu Move jednocześnie (lub kontrolery nawigacyjne), bez konieczności podłączania ich do systemu PS3.  
niedostępny
Akcesoria
NAWIGATOR MOVE AKC NAWIGATOR MOVE AKC NAWIGATOR MOVE AKC
PlayStation Move - Navigation Stick to kontroler pomocniczy do głównego kontrolera PlayStation Move. Zapewnia intuicyjne sterowanie postaciami i przedmiotami występującymi w grach.    
promocja
niedostępny
Akcesoria
PAD ESPERANZA PC/PS2/PS3 PAD ESPERANZA PC/PS2/PS3 PAD ESPERANZA PC/PS2/PS3
Funkcjonalny gamepad z wibracjami. Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. Współpracuje z komputerami stacjonarnymi PC , PlayStation 2 i PlayStation 3 (końcówka USB, PS2) Dwa analogowe manipulatory, dwanaście przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) oraz kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości ...
niedostępny
PS3
Pad PS3 Rock Candy Niebieski Pad PS3 Rock Candy Niebieski Pad PS3 Rock Candy Niebieski
Bezprzewodowy pad Rock Candy w kolorze niebieskim. Kompatybilny z konsolą PlayStation 3.    
niedostępny
PRODUKTY DNIA
PROMOCJE
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne